Изпитни дати КТКС 2-ри курс ЗФО

ИЗПИТНИ ДАТИ

Учебна година 2023
Сесия лятна
Специалност Комуникационни технологии и киберсигурност
Курс 2
Курс Гр. Дисциплина Дата Час Зала Преподавател
2 1 Електромеханични устройства 20 март 13:00 2703 Д. КОЕВА
2 1 Електромеханични устройства 24 април 13:00 2703 Д. КОЕВА
2 1 Електромеханични устройства 15 май 13:00 2703 Д. КОЕВА
2 1 Електромеханични устройства 26 юни 13:00 2703 Д. КОЕВА
2 1 Електромеханични устройства 3 юли 13:00 2703 Д. КОЕВА
2 1 Цифрова схемотехника и микроконтролери в комуникациите 21 март 10 2307 Г.ГОРАНОВ
2 1 Цифрова схемотехника и микроконтролери в комуникациите 25 април 10 2307 Г.ГОРАНОВ
2 1 Цифрова схемотехника и микроконтролери в комуникациите 16 май 10 2307 Г.ГОРАНОВ
2 1 Цифрова схемотехника и микроконтролери в комуникациите 24 юни 10 2307 Г.ГОРАНОВ
2 1 Цифрова схемотехника и микроконтролери в комуникациите 1 юли 10 2307 Г.ГОРАНОВ
2 1 Сигнали и системи 22 март 15 2210 СТ.САДИНОВ
2 1 Сигнали и системи 26 април 15 2210 СТ.САДИНОВ
2 1 Сигнали и системи 17 май 15 2210 СТ.САДИНОВ
2 1 Сигнали и системи 28 юни     СТ.САДИНОВ
2 1 Сигнали и системи 12 юли     СТ.САДИНОВ
2 1 Операционни системи и инструменти за киберсигурност 23 март 10 2210 ИВ. БАЛАБАНОВА
2 1 Операционни системи и инструменти за киберсигурност 29 април 10 2202 ИВ. БАЛАБАНОВА
2 1 Операционни системи и инструменти за киберсигурност 20 май 10 2202 ИВ. БАЛАБАНОВА
2 1 Операционни системи и инструменти за киберсигурност 28 юни     ИВ. БАЛАБАНОВА
2 1 Операционни системи и инструменти за киберсигурност 5 юли     ИВ. БАЛАБАНОВА
2 1 Икономика 25 март 10 1406 Д.ГАНЧЕВ
2 1 Икономика 22 април 10 1130 Д.ГАНЧЕВ
2 1 Икономика 13 май 10 1110 Д.ГАНЧЕВ
2 1 Икономика 27 юни 10 1110 Д.ГАНЧЕВ
2 1 Икономика 4 юли 14 1110 Д.ГАНЧЕВ
2 1 Аналогова схемотехника 26 март 10 2210 Б.КАРАПЕНЕВ
2 1 Аналогова схемотехника 30 април 10 2210 Б.КАРАПЕНЕВ
2 1 Аналогова схемотехника 14 май 10 2210 Б.КАРАПЕНЕВ
2 1 Аналогова схемотехника 25 юни     Б.КАРАПЕНЕВ
2 1 Аналогова схемотехника 2 юли     Б.КАРАПЕНЕВ
Поправки
Вс. * Вс. дисциплини 25 юни 2024 10.00 3311 А.АЛЕКСАНДРОВ
Вс. * Вс. дисциплини 25 юни 2024 10.00 2314 Г.ГОРАНОВ
Вс. * Вс. дисциплини 28 юни 2024 10.00 2203 Д.КОЛЕВ
Вс. * Вс. дисциплини 2 юли 2024 10.00 3316 А.АЛЕКСАНДРОВ
Вс. * Вс. дисциплини 2 юли 2024 10.00 2314 Г.ГОРАНОВ
Вс. * Вс. дисциплини 5 юли 2024 10.00 2203 Д.КОЛЕВ

 

Успех на Всички